Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13-14 czerwca 2015 - Zawody Strzeleckie
01-27-2015, 02:46 AM
Exclamation 13-14 czerwca 2015 - Zawody Strzeleckie
Szanowni,

W dniach 13 - 14 czerwca organizujemy "100 lecie szarży pod Rokitną"

Termin: 13 - 14 czerwca2015 r
Miejsce: Kraków - Strzelnica Pasternik
Części składowe imprezy: Piknik rodzinny, Zawody strzeleckie o puchar Komendanta Regimentu (dla zawodowców i dla amatorów), inscenizacja historyczna, uroczystość na Cmentarzu Rakowickim, wystawa MWP pt.: „100 lat po Rokitnej".

Proszę o zgłaszanie chęci udziału do 10 lutego wraz z informacją w jakich działaniach organizacyjnych i samego przeprowadzenia imprezy możecie pomóc.
Mam tu na myśli działania typu: pomoc Komendantowi w przygotowaniach przed 13 czerwca, plakatowanie okolicy i roznoszenie ulotek, zabezpieczenie i oznakowanie terenu imprezy, pomoc sędziemu (dostarczanie metryczek do Biura Obliczeń), prace zlecane na bieżąco itd.

Każdy z Was może zgłosić również swój udział w zawodach. Informacje pojawią się na nasze stronie internetowej po oficjalnym zatwierdzeniu zawodów.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-29-2015, 09:12 PM
RE: 13-14 czerwca 2015 - Zawody Strzeleckie
Zgłaszam swój udział, co do działu gdzie mógłbym się przydać myślę że to wyjdzie w praniu, jeżeli mi finanse pozwolą chciałbym spróbować swych sił na strzelnicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-08-2015, 06:24 AM
Szanowni,
Termin zgłoszeń mija 10 lutego !!
02-09-2015, 07:49 PM
Co trzeba będzie zrobić, to zrobię, na miejscu jestem (od Pasternika nawet całkiem blisko Wink ).
Na koniu jeździć nie umiem, więc sobie nie poszarżuję, ale jakąś tarczę zmasakruję z lubością Smile
02-10-2015, 10:29 PM
Rozumiem, że możemy liczyć jedynie na pomoc Ziemowita i Tomka (z Madzią mam nadzieję).

Informacje dotyczące udziału w zawodach, wraz z kosztami, niebawem pojawia się na stronie www.
Będzie o co walczyć Smile
02-12-2015, 05:38 AM
Madzia o ile praca pozwoli. Niestety z nas dwojga tylko ja mam nienormowane godziny.

Natomiast w kwestii informacji o zawodach: czy "niezrzeszeni" nie mogą startować w strzelaniu z broni czarnoprochowej? Bo ja członkiem klubu nie jestem, a i karabin i pistolet w arsenale są obecne. A podobnie jest u wielu moich znajomych...
04-03-2015, 12:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2015 12:10 AM przez Szef Rachuby.)
Tomaszu, mam nadzieję, ze zapoznałeś się już ze zmienionym regulaminem Smile

Szanowni,

Zawody zbliżają się wielkimi krokami.
Czy ktoś jeszcze chce brać w nich udział?

SPRAWA PILNA!!
Jak przy okazji każdego pikniku i na nasz zostaną zaproszone różne firmy i instytucje, które będą mogły wystawić stoiska promocyjne i handlowe oraz robić pokazy.
Proszę o pomysły jakie firmy możemy zaprosić.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Tradycyjnego Oddziału C. i K. Regimentu Artylerii Fortecznej No. 2 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS